Wyszukiwarka firm fotowoltaicznych

CASE STUDY: KRFF.PL wyszukiwarka firm fotowoltaicznych integracja: Fakturownia oraz SMSAPI

Wyszukiwarka firm fotowoltaicznych integracja: Fakturownia oraz SMSAPI

krff-realizacja-strony-internetowej

O kliencie

Grupa kapitałowa, która specjalizuje się w branży Fotowoltaiki.

Rok

2022

Zakres

Koncepcja i projekt
Wdrożenie i zaprogramowanie dedykowanego szablonu Wordpress
Integracja z SMSAPI
Integracja z programem do faktur Fakturownia
Automatyczne wystawianie faktur oraz wysyłka e-mailowa z Fakturowni
Rozbudowany formularz rejestracyjny dla firm

Z czym musieliśmy się zmierzyć?

Podstawowym problemem z którym musieliśmy się zmierzyć był sposób zaprezentowania firm fotowoltaicznych z całego kraju tak, aby nawigacja wyglądała nowocześnie, przejrzyście a strona zdecydowanie szybko się ładowała. Kolejne aspekty, które wprowadzały automatyzację musiały być zaplanowane przed rozpoczęciem prac z uwagi na ich późniejszy wpływ na całość projektu. Do rozważenia były min. aspekty dot. wystawiania faktur, weryfikacji zgłoszeń i procesu rejestracji firm.

Realizacja

Proces rozpoczęliśmy od analizy schematu działania. Przygotowaliśmy założenia oraz zaprojektowaliśmy makiety, które klient mógł zobaczyć przed zaprojektowaniem strony. Zweryfikowaliśmy możliwości unikania fałszywych formularzy oraz możliwości automatycznego rozliczania z właścicielami wizytówek. Zaproponowaliśmy połączenie za pomocą API z SMSAPI oraz Fakturownia.

Rozwiązanie

Po akceptacji makiet zakodowaliśmy stronę oraz funkcjonalności. Całość połączyliśmy za pomocą API z systemem do weryfikacji kodów wysyłanych na numer telefonu (Integracja z SMSAPI) oraz połączyliśmy całość rozliczeń z systemem do faktur Fakturownia, dzięki czemu rozliczenia odbywają się automatycznie, bez ingerencji człowieka. Faktury są wysyłane na koniec miesiąca do właścicieli wizytówek z konkretnymi rozliczeniami wygenerowanymi za miesiąc ubiegły.

 

Wygodna wyszukiwarka

Zaciągnęliśmy z GUS listę województw oraz powiatów. Całość połączyliśmy z mapą, która jest interaktywna. Wyszukiwarka szuka po wszelkich możliwych polach celem odnalezienia właściwej firmy.

krff-home

Zabezpieczenie formularzy

Przed wysłaniem zapytania z wizytówki firmy, klient proszony jest o podanie kodu SMS, który otrzymał na swój wcześniej podany numer telefonu. Dzięki temu pozbywamy się fałszywych formularzy. Dodatkowo wdrożone zostało zabezpieczenie formularzy Google reCAPTCHA.

krff-sms-2

Nadawca SMS KRFF

Personalizowany nadawca kodu SMS pozwala wzmocnić przekaz reklamowy oraz identyfikuję firmę KRFF w skrzynce odbiorczej klienta.

krff-sms

Rozbudowany formularz rejestracyjny

Intuicyjny formularz rejestracyjny dla firm fotowoltaicznych. Formularz posiada kilka poziomów weryfikacji od wymaganych pól, przez numer nip skończywszy na dacie powstania firmy. Dzięki zebraniu kompleksowych informacji wstępnie tworzona jest wizytówka firmy, która musi być ręcznie zweryfikowana a po weryfikacji staje się publiczna.

formularz-rejestracyjny
Projektowanie Stron Internetowych

Rozpocznij projekt od darmowej konsultacji

Kontakt

Inne realizacje

22/07/2022

Autor: przemek
azara-bizuteria-naturalna-slider-3-3

CASE STUDY: Sklep internetowy dla marki Azara.pl

Z czym musieliśmy się zmierzyć? Podstawowym problemem z którym musieliśmy się zmierzyć był sposób zaprezentowania biżuterii handmade tak, aby wyróżniała się w gąszczu innych sklepów internetowych z podobnym asortymentem. Realizacja…

25/05/2022

Autor: przemek
Projektowanie sklepów internetowych

CASE STUDY: Sklep internetowy dla firmy z branży Rock Metal Punk

Współpraca, która trwa nieprzerwanie od 2009 r. Wspieramy i utrzymujemy sklep Klienta w każdej nadchodzącej zmianie na rynku e-commerce. Obsługa merytoryczna, techniczna i wsparcie w zakresie marketingu.

12/01/2021

Autor: przemek
Sklep Internetowy Woocommerce WordPress

CASE STUDY: Strona kolekcji ślubnej dla marki Patricia Szlażko

Z czym musieliśmy się zmierzyć? Podstawowym problemem z którym musieliśmy się zmierzyć był sposób zaprezentowania kolekcji ślubnej tak, aby wyglądała nowocześnie, przejrzyście i zdecydowanie szybko się ładowała. Do tej pory…

12/01/2021

Autor: przemek
Tworzenie sklepów internetowych prestashop

CASE STUDY: Sklep internetowy dla marki kosmetyków naturalnych Natural Secrets

Z czym musieliśmy się zmierzyć? Problem: szablon zakupiony na Themeforest posiadał liczne niedoskonałości i wiele elementów, które nie funkcjonowały prawidłowo. Pojawiały się bardzo często elementy, które nie były przetłumaczone na…

12/01/2021

Autor: przemek
Projektowanie Stron Internetowych WordPress

CASE STUDY: Strona internetowa dla firmy Perry

Z czym musieliśmy się zmierzyć? Problem z jakim przyszło nam się zmierzyć to integracja strony z systemem Lotus IBM a następnie ustawienie cyklicznej aktualizacji maszyn z systemem Lotus oraz ograniczenie…

30/12/2020

Autor: przemek
Tworzenie sklepów internetowych woocommerce

CASE STUDY: Sklep Internetowy dla Marki Clooe

Proces rozpoczęliśmy od analizy rynku oraz podobnych branż. Na tej podstawie zaproponowaliśmy wstępne rozwiązania i koncepcję wykonania. Po akceptacji przystąpiliśmy do pierwszych projektów, które spotkały się z zadowoleniem klienta. Projekt…