Wyjątkowa biżuteria Azara.pl

CASE STUDY: Sklep internetowy dla marki Azara.pl

Azara - to marka biżuterii handmade.

smartmockups_l5w7mnd2

Z czym musieliśmy się zmierzyć?

Podstawowym problemem z którym musieliśmy się zmierzyć był sposób zaprezentowania biżuterii handmade tak, aby wyróżniała się w gąszczu innych sklepów internetowych z podobnym asortymentem.

Realizacja

Proces rozpoczęliśmy od analizy rynku oraz podobnych branż. Na tej podstawie zaproponowaliśmy wstępne rozwiązania i koncepcję wykonania. Po akceptacji przystąpiliśmy do pierwszych projektów, które spotkały się z zadowoleniem klienta. Projekt został przedstawiony w programie Adobe XD jako klikalna makieta strony. Dzięki temu klient mógł zobaczyć jak będzie wyglądał sklep internetowy oraz nawigacja.

Po ostatecznym zaakceptowaniu projektu przystąpiliśmy do realizacji czyli programowania szablonu WordPress i Woocommerce.

Rozwiązanie

Rozwiązaniem problemu stał się nowoczesny sklep internetowy z biżuterią, który prezentuje biżuterię na zdjęciach w orientacji pionowej. Po wejściu w dany produkt możemy zobaczyć pełną galerię zdjęć, która prezentuje się w sposób nowoczesny i ciekawy.

Wdrożony został także moduł Lazy Load, który opóźnia ładowanie zdjęć dzięki czemu strona wczytuje się zdecydowanie szybko.

Całość można sprawdzić tutaj: Azara.pl – biżuteria.

Lookbook

Nakładanie informacji o produktach na zdjęcia wraz z przekierowaniem do produktu.

smartmockups_l5w87hfl

Dodatkowe informacje

Informacja o terminie odebrania zamówienia od kuriera, możliwość zamówienia telefonicznego (przycisk podlinkowany pod numer telefonu).

smartmockups_l5w89vnm

Kategorie

Możliwość ustawiania własnych tytułów H1 kategorii oraz krótkiego opisu nad produktami + dodatkowy opis pod produktami. Zaawansowane filtrowanie produktów.

smartmockups_l5w8c3vp
algorithm

Rozpocznij projekt od darmowej konsultacji

Kontakt

Inne realizacje

25/05/2022

Autor: przemek
Projektowanie sklepów internetowych

CASE STUDY: Sklep internetowy dla firmy z branży Rock Metal Punk

Współpraca, która trwa nieprzerwanie od 2009 r. Wspieramy i utrzymujemy sklep Klienta w każdej nadchodzącej zmianie na rynku e-commerce. Obsługa merytoryczna, techniczna i wsparcie w zakresie marketingu.

22/05/2022

Autor: przemek
Projektowanie stron i sklepów internetowych

CASE STUDY: KRFF.PL wyszukiwarka firm fotowoltaicznych integracja: Fakturownia oraz SMSAPI

Proces rozpoczęliśmy od analizy schematu działania. Przygotowaliśmy założenia oraz zaprojektowaliśmy makiety, które klient mógł zobaczyć przed zaprojektowaniem strony. Zweryfikowaliśmy możliwości unikania fałszywych formularzy oraz możliwości automatycznego rozliczania z właścicielami wizytówek….

12/01/2021

Autor: przemek
Sklep Internetowy Woocommerce WordPress

CASE STUDY: Strona kolekcji ślubnej dla marki Patricia Szlażko

Z czym musieliśmy się zmierzyć? Podstawowym problemem z którym musieliśmy się zmierzyć był sposób zaprezentowania kolekcji ślubnej tak, aby wyglądała nowocześnie, przejrzyście i zdecydowanie szybko się ładowała. Do tej pory…

12/01/2021

Autor: przemek
Tworzenie sklepów internetowych prestashop

CASE STUDY: Sklep internetowy dla marki kosmetyków naturalnych Natural Secrets

Z czym musieliśmy się zmierzyć? Problem: szablon zakupiony na Themeforest posiadał liczne niedoskonałości i wiele elementów, które nie funkcjonowały prawidłowo. Pojawiały się bardzo często elementy, które nie były przetłumaczone na…

12/01/2021

Autor: przemek
Projektowanie Stron Internetowych WordPress

CASE STUDY: Strona internetowa dla firmy Perry

Z czym musieliśmy się zmierzyć? Problem z jakim przyszło nam się zmierzyć to integracja strony z systemem Lotus IBM a następnie ustawienie cyklicznej aktualizacji maszyn z systemem Lotus oraz ograniczenie…

30/12/2020

Autor: przemek
Tworzenie sklepów internetowych woocommerce

CASE STUDY: Sklep Internetowy dla Marki Clooe

Proces rozpoczęliśmy od analizy rynku oraz podobnych branż. Na tej podstawie zaproponowaliśmy wstępne rozwiązania i koncepcję wykonania. Po akceptacji przystąpiliśmy do pierwszych projektów, które spotkały się z zadowoleniem klienta. Projekt…